Polyfunkční soubor Tesla Hloubětín

Záměr představuje výstavbu 18 bytových domů doplněných o obchodní prostory v přízemích objektů. V suterénech jsou umístěny hromadné garáže, sklepní kóje a technické místnosti.

V rámci záměru budou odstraněny současné průmyslové budovy v nevyhovujícím stavebně technickém stavu a bude vystavěn nový areál. Bytové jednotky jsou ve velikosti od 1+KK do 4+KK, část jednotek bude vedena jako ateliéry. Celková podlažní plocha bytů a ateliérů je 114 958 m2. Celková podlažní plocha nebytových a obchodních prostor je 5 177 m2. Počet pracovníků a zákazníků v nebytových prostorách a hostů v restauračních zařízeních se uvažuje cca 200.

V podzemních garážích jednotlivých objektů a na povrchových parkovištích jsou navržena parkovací stání pro potřeby vlastního areálu. Celkový počet stání činí 1722 parkovacích stání, z toho 1529 stání v garážích a 193 stání na terénu.

Vytápění areálu bude realizováno napojením na horkovod.

Situace záměru [pdf]

Zdroj: https://portal.cenia.cz/eiasea/detail/EIA_PHA1082

Příspěvek byl publikován v rubrice Okolí a jeho autorem je sousedikova.cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář