Vážení obyvatelé, problematika nevhodného parkování byla již mnohokrát na našem fóru diskutována a provedena technická opatření k zamezení nepřijatelného parkování v místech, která slouží jako přístupové cesty a nástupní plochy IZS.
Nejen že to ohrožuje samotné obyvatele, ale jako SVJ můžeme být pokutováni za to, že neudržujeme volné příjezdové cesty a funkční nástupní plochy pro HZS.
Kdo ještě nepochopil, že betonové city bloky vymezují oblasti, kde není přípustné parkování, musí počítat s tím, že bude přivolána policie a bude trváno na odtažení vozidla z těchto míst! Stejný postup bude aplikován na arkující vozidla před domy 3-5 a u vozidel parkujících v zatáčce vjezdu do garáží. Omezením průjezdu zatáčkou vznikají kolizní situace při míjení vozidel vjíždějících/vyjíždějících do garáží. Bohužel svým jednání tito parkující vystavují postihu od Policie i ostatní obyvatele, kteří parkují v prostoru vymezeném city boky. Celý příspěvek




